Site Overlay

Warning: Undefined variable $post in /data/web/virtuals/182014/virtual/www/domains/annafaltova.cz/wp-content/themes/catch-vogue/inc/custom-header.php on line 235

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/web/virtuals/182014/virtual/www/domains/annafaltova.cz/wp-content/themes/catch-vogue/inc/custom-header.php on line 235
  1. Spolupracuji pouze se slečnami, které mají už zkušenosti v tréninku– pokročilejší, zvládají cviky s osou, jednoručkami, váhami, stroje… Právě proto, že spolupráce je pouze online, je to pro mě opravdu hodně důležité.


  2. Nemohu spolupracovat s někým, kdo trpí poruchou příjmu potravy– tento problém je převážně psychický. Pokud tento ohled není vyřešený, nemůžu s tím pracovat a postupovat dále.


  3. Idealní je zkušenost a znalost tabulek, počítání makro živin, přehled. I to se dá naučit samozřejmě. Také jsem měla slečny, které v tom nebyly „zažité“ když ke mě přišly a vše jsme se naučily. Jen je to vždy lepší a i pro ně jednodušší, pokud tam základní přehled mají.


  4. Pokud máš závodní ambice, začni rovnou od začátku s trenérem, který Tě bude na závod připravovat. Já slečny na závody nepřipravuji, ani do budoucna to nemám v plánu.


  5. Slečna musí mít chuť se chtít zlepšovat, dávat do procesu své maximum a být ochotná následovat, dodržovat to, co si nastavíme. Bez důvěry a dodržování nemá spolupráce smysl.