Site Overlay

Stejně tak, jako asi i vy, i já jsem prošla spoustou vzletů a pádů v životě.
Věřím, že kdyby se nestalo vše, jak se stalo, nejsem tam, kde jsem dnes.. Nemohla bych se o tohle podělit s vámi a právě na základě své minulosti pomáhat ostatním. Pomoci najít tu rozumnou cestu, která jim dá v životě vytoužený balanc. Která jim ušetří čas v bádání a motání se ve všech informacích, které na ně všude vyskakují.. Člověk toho najednou vidí, slyší tolik, že ve finále ani neví, co udělat dříve a čemu vlastně věřit..

Má cesta k fitness začala kolem šestnáctého, až sedmnáctého roku- tak jako u většiny mladých slečen- pokusy o návštěvy posilovny, kde jsem moc nevěděla co dělám, motala se od stroje ke stroji a byla tak trochu ztracená.. Po nějakém čase jsem od toho opustila a začala si cvičit doma, sama pro sebe, protože mě to bavilo, protože mě to nabíjelo endorfiny, protože mi to přinášelo opravdovou radost..
Zjišťovala jsem si sama veškeré informace, prošla spoustou začátečnických přešlapů a chyb. Po čase se k mé domácí „matračce“ přidal jeden 6 kg kettlebell (který mám do dnes doma 😀 ).
Po asi tričtvrtě roce, mi tato „vybavenost“ přestala stačit. Začala jsem opět navštěvovat posilovnu, kde jsem tentokrát už této vášni zcela propadla a fitness mě pohltilo naplno..
Sbírala jsem rady, informace kde se dalo, cvičila jsem s klukama a poté si našla i osobního trenéra.
Jak se má cesta vyvíjela, objevila jsem v tomhle odvětví něco, co mě uchvátilo hned od prvního pohledu- závody. Fascinovala mě elegance a vzhled s jakými se závodnice prezentovaly na pódiu..
Po nějakém čase se i závody staly součástí mé fitness cesty. Rozhodně je to něco, co mě naplňuje a věřím že naplňovat bude i nadále..

Součástí, obrovskou radostí a náplní mé cesty jsou pro mě i mé klientky, kterým pomáhám najít v jejich fitness životě tu nejideálnější, nejrozumnější možnou cestu za jejich cíly. Pomáhám jim, vyvarovat se přešlapům a chybám, které jsem dělala na začátku já a které mě na té mojí cestě zdržely. Nejsou to pro mě jen klientky, za dobu spolupráce jsme si vytvořily kamarádský vztah, založený na důvěře, podpoře a vzájemném respektu.

Když se člověk ohlédne, je až neskutečné, kam ho všechny okolnosti dovedly.. Nelituji jediné věci, události co se stala, bez nich bych se neposouvala dále dopředu..
Věřím, že fitness mě bude životem provázet ještě hodně dlouhou dobu, nikdy však nechci zapomenout na to, proč jsem celé toto začala- Protože mě to baví, protože mi to přináší radost a to přesně chci předávat dále- mým holkám, ale i vám! 🙂