Site Overlay

Warning: Undefined variable $post in /data/web/virtuals/182014/virtual/www/domains/annafaltova.cz/wp-content/themes/catch-vogue/inc/custom-header.php on line 235

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/web/virtuals/182014/virtual/www/domains/annafaltova.cz/wp-content/themes/catch-vogue/inc/custom-header.php on line 235
(Tato sekce webu je stále ve výstavbě, průběžne doplňována)

Nikol, 23 let, redukce

Spolupráce Aničky mi dala hodně. Jsem ji neskutečně vděčná kam mě posunula jak v tréninku tak i v psychice. Vyzkoušela jsem hodně koučů i jídelníčky, který byli sepsaný jaké konkrétní jídlo mám jíst kolik gramáže atd. A to byla pro člověka který miluje jídlo a zkouší nové jídla strašné omezení.. O psychice ani nemluvím.. Anička mě naučila jaká svoboda může být jak už v dietě tak i ve volbě jídla, je to člověk co je s tebou neustále v kontaktu a ví co dělá!! Za mě TOP!!! Je to jednička!!!

Péťa, 26 let, redukce

Co mi dala Anička? Za prvé mě naučila disciplíně, dále mě naučila se zdravě stravovat a trénovat cíleně dle mých potřeb a hlavně na maximum. Všechno mi naplánovala a je celou dobu psychickou podporou ve dne v noci a hlavně kamarádkou <3

Kačka, 25 let, redukce

Než jsem začala spolupracovat s Aničkou, žila jsem v bludném kruhu nekonečného snížení příjmu a úplné volnosti. Tělo bylo zvyklé na nízký příjem a následné selhání. Nechápala jsem, jak ta holka (Anička) může vypadat tak strašně dobře a přesto za den sní tolik jídla. V té době, kdy jsem Aničku oslovila, jsem nevěděla co se sebou. Když jsem se dozvěděla, že přijme nové holky na coaching , řekla jsem si, že už nemám co ztratit, že chci být přesně jako ona, jíst a mít z toho jídla radost a vychutnávat si ho. A ono to vyšlo, přišel email, že místo je ještě volné, zda chci spolupracovat. Radovala jsem se jako malá holka. Naše spolupráce tedy začala dietou, podle Aničky to byla dieta :D, podle mě to byla neskutečná nálož jídla, ale ve všem jsem jí věřila a poslouchala na slovo. S pomocí Aničky jsem se projedla až na 2000 kcal a začala jsem si konečně užívat jídlo.
Co se týče Aničky tréninků, má je perfektně sestavené. Z žádného tréninku se neodchází se suchým trikem. Každý sval je cítit. Jsem jí vděčná za to, že mi donutila zvedat větší váhy. Tělo se mi konečně formuje a já si jdu s pomocí Aničky konečně za svým snem.

Danča, 21 let, redukce

Spolupráce s Aničkou mi dala víc, než jen tvrdě odmakaný tréninky, soustředění se na techniku a kvalitu stravy. Naučila mě nepřestávat bojovat, překonávat výzvy, pečovat o sebe fyzicky ale i psychicky. Vstát po prohře, uvědomit si vlastni chyby, pracovat na sobě a mít zdraví jako svou prioritu. Anička se věnuje každému klientovi jako by byl jediný a dává do toho 100%. Na této cestě mi byla VŽDY oporou, hnacím motorem a “mentorem”. V této spolupráci nejde o “super konečný vzhled a břišáky”, ale o udržitelný životní styl, který si zamilujete. Za možnost spolupracovat s Aničkou budu do konce života vděčná a přeji tutéž jedinečnou zkušenost i Vám.

Magda, 23 let, redukce

Co mi dala a vzala spolupráce s Aničkou? Dala mi opravdu hodně, nikdy jsem nevěřila že člověk může sníst tolik jídla za den a k tomu ještě hubnout, dokonce si jídlo užívat bez pocitu viny a výčitek. Vůbec mi během naší spolupráce nepřišlo, že bych byla v dietě, ta svoboda v jídle, možnost jíst vše co člověk chce, samozřejmě s rozvahou byla a je k nezaplacení. Tréninkový plán sestavený přímo na míru a podle možností jaké jsem měla byl super, i když na začátcích jsem opravdu cítila každý sval ještě pár dní poté 🙂 Anička je opravdový kouč, který dokáže podpořit kdykoliv člověk potřebuje, ať už má pocit že to nemůže nezvládnou anebo když ze začátku nevidí výsledky. Díky ní jsem se naučila vnímat jako žena a hlavně mám se ráda taková jaká jsem a za to jí patří velké DĚKUJI <3 !!!

Zoe, 28 let, redukce

Spolupráce s Aničkou byla parádní. Tréninky jsou masakr, klade opravdu důraz na techniku, nenechá vás to flákat. Podporuje vás a vždy poradí. Pomůže vám i se stravováním, pěkně vše vysvětlí a naučí vás jak s jídlem pracovat a nebát se ho. Dala mi opravdu hodně a posunula mě zas o kus dál. Naučila mě bojovat a nevzdávat se:) Určitě doporučuji, nebudete litovat!:)

Pavlínka, 27 let, redukce

Spolupráce s Aničkou je jedna z věcí v mém životě, které jsem nikdy nelitovala a nelituji. Anička není jen človek, který pošle stravovací a treninkový plán, je to obrovská motivace a motor, který mě žene vpřed. Naučila mě správnému přístupu ke cvičení, stravovaní, ale hlavně přístupu sama k sobě. Mohu se jí svěřit s jakoukoli věcí, která mě trapí nebo se kterou si nevím rady. Vždy poradí a vymyslí řešení či jiný způsob. Na prvním místě je u ní zdraví a nikdy mě nežene do extrému jen s cílem rychlého výsledku. Pro Aničku nejste jen business a výdělek, záleží jí na Vás, a to je zárukou úspěchu. Anička už dávno pro mě není jen online trenér. Děkuji Ti Aničko za vše a hlavně za to, že jsi:-*

Bety, 25 let, redukce

Do té doby, než jsem začala spolupracovat s Aničkou jsem nikdy neměla zdravý vztah se svým tělem…asi jako to má většina holek. Chtěla jsem být štíhlá jako ta a mít nohy jako tamta, ale nikdy mi to nešlo. I když jsem vždy byla poměrně aktivní sportovec a snažila se i dbát na kvalitu a kvantitu jídla, nikdy se mi nepodařilo nějak razantně změnit postavu. Jeden den se to ale zlomilo. Řekla jsem, že už se v tom nebudu plácat a rozhodla jsem se do sebe investovat peníze a začít spolupráci s Aničkou. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat, a hlavně to byla moje dosud nejlepší investice. Hned od prvního týdne se mé tělo začalo měnit, později přišla i změna stravovacích návyků a pochopení, kde jsem celou dobu dělala chybu. Teď jsem šťastná ve svém těle, které vypadá tak, jak jsem si nikdy ani nesnila. Anička ví co dělá, jak to dělá a vše přizpůsobí mým aktuálním potřebám a možnostem. Je tu denně pro mě, i když nás má na starost víc. Kontroluje techniku (v mém případě) pomocí videí, probírá se mnou jídlo, pocity, spánek, úzkosti…prostě ví o mně úplně vše a já vím, že se se vším na ni můžu 100% spolehnout 😀 A co mi teda spolupráce s Aničkou přinesla? Nové tělo, lásku k fitness, lásku k sobě samotné, ale hlavně nové přátelství <3 Aničko, děkuju za Tebe!

Anetka, 29 let, rekompozice/ lehká redukce

Aničku jsem oslovila primárně kvůli tomu, abych sebrala odvahu jít cvičit do fitka. Cílem nebylo tak úplně hubnout, ale nabrat svaly a tělo zpevnit. Tohle je, podle mě, běh na dlouhou trať a hlavně to chce vysokou dávku trpělivosti a tu jsem sama, bez odborného dohledu, nikdy neměla. Vždy jsem se o něco pokoušela (skupinové lekce apod.), ale výsledky jsem nikdy neviděla, a když nevidím výsledky, tak mě to přestane bavit. Spolupráce s Aničkou mě týden od týdne baví víc a víc. Anička má totiž neskutečný dar „hnacího motoru“, umí člověka nakopnout, povzbudit, ví jak pochválit a nebojí se říct svůj názor, nemá potřebu mazat med kolem pusy. Moc si vážím a cením Aničky individuálního přístupu.
Tréninky mě moc baví! Točila jsem videa a na dálku jsme pilovaly techniku. Když byl nějaký problém nebo jsem si s něčím nevěděla rady, něco nevyhovovalo a podobně, tak mi Anička vždy ráda pomohla, vysvětlila, změnila, prostě co bylo potřeba – úplné zlatíčko.
Co se týká jídla, tak si myslím, že ještě než jsem oslovila Aničku, tak jsem více méně věděla co a jak. Ale s Aničkou to šlo všechno najednou nějak lépe. Úplně jsem se zbavila občasných chutí na nějaké „čuňačiny“ a celkově jsem byla více v klidu. Navíc jsem začala baštit více, než jsem do té doby jedla.
No, abych to shrnula… Tak pro mě, jako pro člověka, co si nedokázal představit, že vkročí do fitka a sama už vůbec ne… Úplná výhra! Do fitka jsem se odhodlala, dokonce chodím cvičit sama, a moc mě to baví.

Janička, 27 let, rekompozice/ lehká redukce

Byla jsem ze spolupráce nadšená. Abych pravdu řekla, myslela jsem si, že se osobnímu setkávání s „coachem“ nic nemůže vyrovnat, proto jsem od tohoto přístupu (nebo spíše od sebe) nečekala takové výsledky. Anička je suprovní človíček, který umí krásně namotivovat i přes online svět :). A i když jsem váhově nešla tolik dolů, tak postava se mi určitě změnila. Moc se mi líbí Aničky přístup a to v tom smyslu, že člověk nemusí hladovět, aby zhubnul a hlavně, aby se cítil mnohem lépe ve svém těle. Pro ty, co váhají, spolupráci s Aničkou můžu 100% doporučit <3.

Terka, 17 let, rekompozice/ lehká redukce

Spolupráce s Aničkou mi dala mnoho, hlavně pochopení opravdových hodnot a to je, že zdraví má rozhodně přednost před procenty tuku. Díky dlouhodobému deficitu jsem přišla o svůj cyklus a po vyléčení jsem nevěděla, jak znovu začít cvičit a jíst, abych svému tělu dodávala vše potřebné. Anička mi pomohla s postupnou rekompozicí postavy a vždy tu byla pro mě, i když to mnohokrát nebylo jednoduché a cesta měla i spoustu dalších překážek. Její přátelský a empatický přístup mi byl velmi sympatický, nebála jsem se s ní řešit problémy. Mohu doporučit, skvělý trenér!

Nela, 32 let, redukce

Aničku jsem sledovala již delší dobu, takže když se letos v lednu konečně otevřeli místa pro nové klientky a já si ve stejný čas dokázala slušně vybavit domácí posilovnu, neváhala jsem ani minutu a Aničku oslovila. Vše zapadlo do sebe v ten správný čas, jako by to byl osud! Profesionalita, komunikační schopnosti a chuť vysvětlit vše do detailu, mě hned na začátku spolupráce utvrdilo, že toto je správná cesta. Dieta nebyla ve skutečnosti dietou díky dodržování systému IIFYM, který spolu s tréninkovým plánem sestaveným na míru, fungoval báječně. Nenechte se mýlit, nebylo to snadné, ale rozhodně to stojí za to, když vidíte výsledky týden po týdnu postupující s vyšší tréninkovou zátěží při zachování makroživin, které Anička důsledně nastavila. Všichni víme, že když oslovíte Aničku, jde nám všem o konečný výsledek, ale o co by mělo jít spíš, je cesta. Ona vás naučí, jak si zamilovat cestu za svou vysněnou postavou, což je jediný klíč k tomu, jak pokračovat v cestě, až se jednoho dne rozejdete a budete pokračovat samy.

Klárka, 21 let, redukce

Než jsem Aničku oslovila na spolupráci, několik let už jsem vedla aktivní životní styl a zajímala se o stravu. Můj režim však potřeboval nastavit tu správnou strukturu.

V tomto ohledu byla pro mě Anička jasnou volbou – její přístup a osobnost mi byly sympatické už pár let na sociálních sítích.

Komunikace kdykoliv je potřeba, tréninkové plány uzpůsobené nejen lockdownovým podmínkách, důraz na správnou techniku a v neposlední řadě Aničky podporující, individuální, pozitivní a zároveň upřímný přístup.

Spolupráce mi přinesla nejen fyzicky viditelné výsledky, ale především zdravé sebevědomí a překonání vlastních limitů v hlavě.

Natálka, 20 let, nabírání

Na rozdíl od většiny žen a slečen bylo mým cílem nabrat svaly. Sama jsem si ale vůbec nevěděla rady, a tak jsem se rozhodla oslovit Aničku, protože jsem ji už delší dobu sledovala na sociálních sítích a její přístup k fitness se mi moc líbil. A teď s odstupem času si bez nadsázky troufám říct, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí (nejen) loňského roku. Anička není jen úžasný coach, který se vším poradí, pomůže, všechno vysvětlí, vytvoří individuální makro plán a tréninky podle vašich možností (u kterých se ale pořádně zapotíte:D) a opraví vám prostřednictví videí techniku cviků. Je to hlavně milionový člověk. Vyslechne a povzbudí vás, když máte pochybnosti, nebo se cítíte na prd. Je vidět, že ji na každém klientovi opravdu záleží a její přátelský přístup je vážně k nezaplacení. Pokud váháš, jestli do spolupráce s Aničkou jít, tak ze srdce doporučuji. A ačkoliv se sama ještě necítím na to, abych „vyletěla z hnízda“ a naši spolupráci ukončila, už teď vím, že jsem se díky ní naučila spoustu věcí, ze kterých budu v budoucnu těžit. Moc děkuju Aničko, za všechno <3

Nela, 18 let, redukce

Takze spolupráca s Aničkou👉V prvom rade by som rada vystihla ľudskosť a prístup, ktorý je úžasný. Páči sa mi naša komunikácia, a ako zo celé funguje. Každý by si ale mal uvedomiť že žiaden coach to nedodrží za neho, vždy musí konkrétna osoba chcieť. Vďaka našej spolupráci som mala tu oporu ktorá mi dala neskutočne veľa. Myslím že to je hlavný bod ktorý by som vystihla. Pri dnešnom prístupe nesmierneho množstva informácií som sama nevedela čomu veriť. Na jednej strane Vám povedia že musíte byt v deficite, na druhej že keď jete x kcal tak si ničíme metabolizmus… Teraz som mala 100% istotu, že to čo robím že správne a osoba ktorá mi v tom pomaha je na to dostatočne kompetentná🙏Čo sa týka tréningov, krásne vždy vysvetlené čo robím zle a ako to zlepisit a hlavne vždy individuálny prístup❤️ Nemám čo vytknúť, neskutočná spokojnosť. Odporúčam každému kto chce naozaj makať, ale potrebuje mat istotu že to robí dobre🙏🙏❤️❤️❤️